Contact

Heb je vragen over de activiteiten van Podiumkunst.net of ideeën voor samenwerking? Neem dan contact op via communicatie@podiumkunst.net.
Of neem contact op met één van onderstaande collega’s.

Volg ons op social media en blijf up to date

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Kerngroep

De instellingen en partners achter Podiumkunst.net hebben professionals uit hun organisatie aangewezen die zich toewijden aan het platform. 

Simon van den Berg

Domeincoördinator theater
Theaterkrant
simon@podiumkunst.net

Sem de Jongh

Domeincoördinator muziek
Stichting Omroep Muziek
sem@podiumkunst.net

Johan Oomen

Netwerkmanager
Beeld & Geluid
johan@podiumkunst.net

Monique in het Veld

Programmamanager
Beeld & Geluid
monique@podiumkunst.net

Mirjam Verloop

Coördinator digitale infrastructuur
ZZP
mirjam@podiumkunst.net

Guido Jansen

Coördinator projecten en activiteiten
Stichting BPN
guido@podiumkunst.net

Laura Schotte

Communicatieadviseur
Beeld & Geluid
communicatie@podiumkunst.net

Stel nu jouw archief-vraag aan Het Loket!

Weet je niet precies wat je allemaal in huis hebt, en wil je overzicht? Heb je foto’s of videobanden en wil je die gaan digitaliseren om online in te zetten? Of weet je niet waar te beginnen met digitaal archiveren? Stel je vraag dan aan Het Loket!

Guido helpt je met plezier op weg om jouw archief goed te bewaren, bruikbaar te maken en online beschikbaar te stellen.