podiumkunst.net-logo-wit-rgb-transparant

Contact

Heb je vragen over de activiteiten van Podiumkunst.net of ideeën voor samenwerking? Neem dan contact op via communicatie@podiumkunst.net.
Of neem contact op met één van onderstaande collega’s.

Volg ons op social media en blijf up to date

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Kerngroep

De instellingen en partners achter Podiumkunst.net hebben professionals uit hun organisatie aangewezen die zich toewijden aan het platform. 

Johan Oomen

Netwerkmanager
Beeld & Geluid
johan@podiumkunst.net

Monique in het Veld

Programmamanager
Beeld & Geluid
monique@podiumkunst.net

Simon van den Berg

Domeincoördinator theater
Theaterkrant
simon@podiumkunst.net

Miles Niemeijer

Adviseur muziek
Nederlands Jazzarchief
miles@podiumkunst.net

Mirjam Verloop

Coördinator digitale infrastructuur
ZZP
mirjam@podiumkunst.net

Guido Jansen

Coördinator deskundigheidsbevordering
Theaterkrant
guido@podiumkunst.net

Mijke Sekhuis

Coördinator projecten
Stichting Omroep Muziek
mijke@podiumkunst.net

René Voorburg

Linked data engineer
Stichting Omroep Muziek
rene@podiumkunst.net

Laura Schotte

Communicatieadviseur
Beeld & Geluid
communicatie@podiumkunst.net

Marcella Wempe-Wisbrun

Projectassistent
Theaterkrant
communicatie@podiumkunst.net

Stel nu jouw archief-vraag aan Het Loket!

het-loket-banner-low-res

Weet je niet precies wat je allemaal in huis hebt, en wil je overzicht? Heb je foto’s of videobanden en wil je die gaan digitaliseren om online in te zetten? Of weet je niet waar te beginnen met digitaal archiveren? Stel je vraag dan aan Het Loket!

Guido helpt je met plezier op weg om jouw archief goed te bewaren, bruikbaar te maken en online beschikbaar te stellen.